Lekcje Tanga

Indywidualne czy grupowe?
Uczymy tanga na wszystkich poziomach zaawansowania. Staramy się odpowiadać na jak najwięcej pytań podczas zajęć grupowych, jednak jeśli chcesz się nauczyć szybciej – zachęcamy do kontaktu i lekcji indywidualnych.

 

 

Plan zajęć

Opis zajęć (Grudzień 2021)

Poziom od podstaw – to zajęcia na których wprowadzamy do tanga, pierwsze kroki i wszystko co najważniejsze.
Poziom  średnio zaawansowany i zaawansowany – średnio zaawansowany to bardzo popularne określenie zajęć, na których uczestnicy poznają coraz bardziej skomplikowane elementy i połączenia, ale jeszcze bez wszystkich szczegółów. Staramy się wszystko szlifować w pełnym wymiarze, doskonalimy na poziomie zaawansowanym.
Poziom open level – to zajęcia na których zaczynamy od czegoś mniej wymagającego ale póżniej zaczynamy się rozkręcać. To zajęcia najbardziej dostosowane do poziomu uczestników.
Doskonalenie w partnerstwie – t0 zajęcia na których szczególnie szkolimy by tańczący byli mistrzami kontaktu, wspaniałymi prowadzącymi i podążającymi. Ćwiczymy to, co w tangu najważniejsze w ramach tematu miesiąca. Takie zajęcia często nazywa się podstawami dla zaawansowanych.
Milonga – to inny taniec niż tango, dominuje w niej rytm – habanera. Jest szybsza i bardzo rytmiczna.
Vals – to inny taniec niż tango, mimo, że tańczymy go tą samą techniką, to jego odmienny rytm i charakter wymaga konkretnego wyrazu.
Tango Milonguero – to zajęcia poświęcone tańczeniu w szczególnie bliskim objęciu.
Małe kroczki na małą przestrzeń – to zajęcia na których uczymy kroków, które doskonale sprawdzą się  na zatłoczonej milondze.
Tango nuevo – to zajęcia na których tańczymy do utworów innych niż do tradycyjne tango – tango nuevo granego tak jak muzyka popularna. Charakter zajęć dopełnia również dominowanie stylu tanga nuevo – kierunku z końca XX wieku, w którym dominuje taniec w otwartym objęciu i złożoność elementów.
Improwizacja tanga w przestrzeni i nawigacja  – to zajęcia na których ćwiczymy umiejscowienie naszego tańca, to jak sobie poradzić na lini tańca, ale również to, jaki kształt przestrzenny mają sekwencje które tańczymy.

 

Cennik zajęć grupowych

1

Chcę tylko spróbować...

Pojedyncze zajęcia

35zł
4

To tango chyba jest fajne...

4 zajęcia

120 zł

Studenci do 26 lat

70zł
8

Idę w tango!

8 zajęć

190 zł

Studenci do 26 lat

95zł

Codziennie!

Karnet open (4 tygodnie)

190zł

Posiadacze kart Multisport plus i Medicover Sport - bez dopłat!