Lekcje Tanga

Prowadzimy lekcje tanga argentyńskiego już od ponad 12. lat. Staramy się przekazywać to co najważniejsze by zatańczyć tango argentyńskie z przyjemnością, naturalnością i ze stylem. Ważne są dla nas zarówno indywidualne możliwości każdego tańczącego jak i kontakt w parze, objęcie oraz muzykalność. Na zajęciach dla zaawansowanych nie brakuje również dynamiki ruchu,  skomplikowanych kombinacji i figur.
Zapraszamy także na spotkania indywidualne, jeśli jesteś zainteresowany, skontaktuj się z nami!

 

 

Plan zajęć

Opis zajęć

Poziom od podstaw – to zajęcia na których wprowadzamy do tanga, pierwsze kroki i wszystko co najważniejsze.
Poziom początkujący – to zajęcia na których uczymy podstaw, ale już na trochę dalszym etapie, pierwsze kroki są już znane przez uczestników, oczywiście dalej je ćwiczymy ale pojawiają się kolejne tematy.
Poziom  średnio zaawansowany i zaawansowany – średnio zaawansowany to bardzo popularne określenie zajęć, na których uczestnicy poznają coraz bardziej skomplikowane elementy i połączenia, ale jeszcze bez wszystkich szczegółów. Staramy się wszystko szlifować w pełnym wymiarze, doskonalimy na poziomie zaawansowanym.
Poziom open level – to zajęcia na których zaczynamy od czegoś mniej wymagającego ale póżniej zaczynamy się rozkręcać. To zajęcia najbardziej dostosowane do poziomu uczestników.
Doskonalenie w partnerstwie – t0 zajęcia na których szczególnie szkolimy by tańczący byli mistrzami kontaktu, wspaniałymi prowadzącymi i podążającymi. Ćwiczymy to, co w tangu najważniejsze. Takie zajęcia często nazywa się podstawami dla zaawansowanych.
Milonga – to inny taniec niż tango, dominuje w niej afrykański rytm: habanera. Jest szybsza i bardzo rytmiczna.
Vals – to inny taniec niż tango, mimo, że tańczymy go tą samą techniką, to jego odmienny rytm i charakter wymaga konkretnego wyrazu.
Kroczki na małą przestrzeń – to zajęcia na których uczymy kroków, które doskonale sprawdzą się  na zatłoczonej milondze.
Tango nuevo – to zajęcia na których tańczymy do utworów innych niż do tradycyjne tango – tango nuevo granego tak jak muzyka popularna. Charakter zajęć dopełnia również dominowanie stylu tanga nuevo – kierunku z końca XX wieku, w którym dominuje taniec w otwartym objęciu i złożoność elementów.
Tango Lab – to zajęcia na których się skupimy na złożonych tematach, które wybierzemy również wspólnie!

 

Cennik zajęć grupowych

1

Chcę tylko spróbować...

Pojedyncze zajęcia

35zł
4

To tango chyba jest fajne...

4 zajęcia

120 zł

Studenci do 26 lat

70zł
8

Idę w tango!

8 zajęć

190 zł

Studenci do 26 lat

95zł

Codziennie!

Karnet open (4 tygodnie)

190zł

Posiadacze kart Multisport plus i Ok system - bez dopłat!