O nas

TangoVirri jest naszą szkołą tanga którą prowadzimy od ponad czternastu lat. Pasjonujemy się tangiem i nieustannie rozwijamy uczestnicząc w lekcjach z najlepszymi nauczycielami z Buenos Aires. Od czterech lat jesteśmy na Starym Mieście w studiu, które stworzyliśmy specjalnie dla tanga. Zobacz jak tańczymy w nim tango:

Michał Gabriel

Od ponad dziesięciu lat tańczę tango i prowadzę szkołę w Krakowie.
Tango to dla mnie taniec, który z czasem jest tylko coraz bardziej wciągający i pasjonujący.
Dużo podróżuję by poznawać tango w innych krajach, przede wszystkim sześciokrotnie do Buenos Aires. Miałem szczęście uczyć się u wspaniałych tancerek takich jak m.in.: Andrea Misse, Roxana Suarez, Dana Frigoli i tancerzy: Javier Rodriguez, Sebastian Achaval, Julio Balmaceda.

Katarzyna Celińska- Adamczak i Robert Adamczak

Marta Krok i Maciej Michalik

Marta i Maciej pasjonują się tangiem od 2008 roku. Razem tańczą, doskonalą swoje umiejętności i przekazują wiedzę następnym milonguero w szkole TangoVirri. Tangowe podstawy zdobywali ucząc się u Marcina Miszczaka, Katarzyny Celińskiej, Michała Gabrysia, Katarzyny Chmielewskiej, Mateusza Kwaterko i wielu innych.

Wysoko cenią sobie pracę z nauczycielami tanga z Argentyny: Danielą Pucci i Luisem Bianchi, Pablo Veronem, Eugenią Eberhardt i Sebastianem Posadas, Alejandrem Araoz.

W Buenos Aires mieli przyjemność uczyć się u Vanessy Fatauros i Damiana Rosenthala, Roxany Suarez i Sabestiana Achavala, Lucili Cionci i Joe Corbaty, Virgini Cutillo i Jose Halfona oraz Julio Balmacedy.