Lekcje Tanga

Indywidualne czy grupowe?
Staramy się odpowiadać na jak najwięcej pytań podczas zajęć grupowych, jednak jeśli chcesz się nauczyć szybciej – zachęcamy do kontaktu i lekcji indywidualnych. Lekcje grupowe są jednocześnie doskonałym czasem na wymianę umiejętności z innymi uczniami i przygotowaniem do dobrego tańca na milongach, dlatego najwięcej skorzystasz ucząc się zarówno indywidualnie i grupowo.

 

 

Plan zajęć

Opis zajęć (maj 2022)

Poziom od podstaw – to zajęcia na których wprowadzamy do tanga, pierwsze kroki i wszystko co najważniejsze.
Poziom dla początkujących – to podstawy ale już po ok. dwóch miesiącach nauki.
Poziom  średnio zaawansowany i zaawansowany – średnio zaawansowany to bardzo popularne określenie zajęć, na których uczestnicy poznają coraz bardziej skomplikowane elementy i połączenia, ale jeszcze bez wszystkich szczegółów. Staramy się wszystko szlifować w pełnym wymiarze, doskonalimy na poziomie zaawansowanym.
Poziom open level – to zajęcia na których zaczynamy od czegoś mniej wymagającego ale póżniej zaczynamy się rozkręcać. To zajęcia najbardziej dostosowane do poziomu uczestników.
Małe kroczki na małą przestrzeń- to nowe zajęcia poświęcone sekwencjom, które zatańczysz  na zatłoczonej milondze, ale również będziemy ćwiczyli wariacje, czyli szybkie końcówki rytmicznych tang, które świetnie się tańczy małymi kroczkami.
Milonga – to inny taniec niż tango, dominuje w niej rytm – habanera. Jest szybsza i bardzo rytmiczna.
Vals – to inny taniec niż tango, mimo, że tańczymy go tą samą techniką, to jego odmienny rytm i charakter wymaga konkretnego wyrazu.
Tango milonguero – t0 zajęcia na których ćwiczymy to, co w tangu najważniejsze, kontakt, objęcie i kroki w bliskim objęciu, które można doskonale wykorzystać na milongach.
Tango nuevo – to zajęcia na których tańczymy do utworów innych niż do tradycyjne tango – tango nuevo granego tak jak muzyka popularna. Charakter zajęć dopełnia również dominowanie stylu tanga nuevo – z końca XX wieku, w którym dominuje taniec w otwartym objęciu i złożoność elementów.

 

Cennik zajęć grupowych

1

Chcę tylko spróbować...

Pojedyncze zajęcia

35zł
4

To tango chyba jest fajne...

4 zajęcia

120 zł

Studenci do 26 lat

70zł
8

Idę w tango!

8 zajęć

190 zł

Studenci do 26 lat

95zł

Codziennie!

Karnet open (4 tygodnie)

190zł

Posiadacze kart Multisport plus i Medicover Sport - bez dopłat!