Lekcje online!

Wiemy, że nic nie zastąpi naszych spotkań na żywo, ale dopóki obowiązują obostrzenia epidemiologiczne postaramy się prowadzić dla Was lekcje grupowe na onlajnie! 

Żeby skorzystać z zajęć online będziecie potrzebować:

  1. Aplikację ZOOM na swoim TV, laptopie, tablecie, telefonie… Którą ,ściągniecie bezpłatnie tu: https://zoom.us/download
  2. Kawałek podłogi u siebie:)

Jak się zgłosić?

Multisportowców prosimy o wygenerowanie kodów przed zajęciami na https://www.kartamultisport.pl/mozliwosci/oferta-online/wspieraj-kluby i podesłanie nam przed zajęciami

 Nie-multsportowców prosimy o kontakt mailowy [email protected] i regulowanie płatności przelewem (ogarniamy płatności online – już niedługo!).

Koszt: 4 lekcje dla jednej osoby: – 60 zł, 4 lekcje dla pary: 90 zł, 8 lekcji dla jednej osoby: 90 zł, 8 lekcji dla pary: 130 zł.

A teraz zajęcia tematyczne i o co w nich chodzi:

 

PONIEDZIAŁEK: Tango open level
Poprowadzimy dla Was lekcję, która się będzie rozkręcała, zaczniemy od elementów całkiem podstawowych, dla tych, którzy dopiero zaczynają, a później przejdziemy do tych bardziej pokręconych! 😉

WTOREK: Tango i Vals
To lekcja na której będziemy prezentowali kroki, które doskonale tańczy się do zarówno do tanga jak i valsa! W pierwszej części lekcji będzie tango, a później zmieniamy rytm i pokażemy jak to się je w walcu!

ŚRODA: Technika dla lasek i lasków;)
Marta zaprasza na technikę pod lupą. Ogarniasz już podstawy ale się chwiejesz / stopa cię nie słucha, nie wiesz jak zrobić boleo? Poćwiczymy, wytańczmy żeby było pięknie!

CZWARTEK: Tango milonga
Na tej lekcji zaczynamy od tanga, ćwiczymy kroki, którymi świetnie się tupie do starych tang-milong,  D’Arienzo i innych szybkich tang, a później tańczymy to do milongi!

PIĄTEK zwyczajowo należący już do Marty i Maćka – Muzykalność!
Czyli to, co Maciek lubi najbardziej (my też!), uczymy się od mistrza co tańczyć gdzie, czemu i w jaki sposób! 🙂

SOBOTA Inspiracje filmami
Mamy pomysł żeby razem oglądając i dzieląc się naszymi i Waszymi filmikami znanych tancerzy, ćwicząc to, co nas w nich zainspirowało. Ale nie tylko tak, będziemy również o tym dyskutowali i tańczyli te elementy, również je modyfikując:)

NIEDZIELA tradycyjnie z Kasią i Robertem – Tango open level
Poprowadzimy dla Was lekcję, która się będzie rozkręcała, zaczniemy od elementów całkiem podstawowych, dla tych, którzy dopiero zaczynają, a później przejdziemy do tych bardziej pokręconych! 😉

 

Po szczegóły zapraszamy do kontaktu!

Gorąco pozdrawiamy! 🙂

Czytaj dalej