AKTUALNOŚCI

O nas


 Michał Gabryś

fot. Stanisław Markowski

 


          Od ponad dziesięciu lat tańczę i uczę tanga argentyńskiego. Jednocześnie sam regularnie biorę udział w warsztatach, również pięciokrotnie na szkoleniach w Buenos Aires.
N
ajwiększy wpływ na rozwój mojego tanga mieli: Roxana Suarez i Sebastian Achaval, Javier Rodriguez
, Dana Frigoli, Corina de la Rosa i Julio Balmaceda,  Horacio Godoy, Sebastian Arce i Mariana Montes, Cecilia Garcia i Serkan Gokcesu, Alejandra Hobert i Adrian Veredice, Fabian Peralta .  Zaczynałem u Marcina Miszczaka w Krakowie!Katarzyna CelińskaAnna Kopeć

Marta Krok i Maciej Michalik

Marta i Maciej pasjonują się tangiem od 2008 roku. Razem tańczą, doskonalą swoje umiejętności i przekazują wiedzę następnym milonguero w szkole TangoVirri. Tangowe podstawy zdobywali ucząc się u Marcina Miszczaka, Katarzyny Celińskiej, Michała Gabrysia, Katarzyny Chmielewskiej, Mateusza Kwaterko i wielu innych.
Wysoko cenią sobie pracę z nauczycielami tanga z Argentyny: Danielą Pucci i Luisem Bianchi, Pablo Veronem, Eugenią Eberhardt i Sebastianem Posadas, Alejandrem Araoz.
W Buenos Aires mieli przyjemność uczyć się u Vanessy Fatauros i Damiana Rosenthala, Roxany Suarez i Sabestiana Achavala, Lucili Cionci i Joe Corbaty, Virgini Cutillo i Jose Halfona oraz Julio Balmacedy. 

Tango jest dla nich wielką radością i sposobem na oderwanie się od codzienności.Tango Kraków Tango Krakow Tango Argentino Kraków Tango Argentino Krakow Tango in Cracow Tango Kraków Tango Krakow Milongi Kraków Milongi Krakow Milonga Kraków Milonga Krakow Milongi w Krakowie Milongas in Krakow Milongas in Cracow Milongi w Krakowie Milongi Kraków Milongi Krakow